Jaký jsme zažili rok 2016 a jaký bude ten letošní?

Máme za sebou první rok s Yesmarkem a musíme uznat, že to byla někdy pěkná jízda. Celkově však musíme zhodnotit rok 2016 jako pozitivní. A proč? Co se všechno událo?
Hned ze startu jsme byli dva, po čase jsme byli jeden, ale postupem času se nám to nabalovalo tak, že je nás teď pět. To nepočítáme externisty, kterým musíme poděkovat za jejich kvalitní výkony, dlouhé pracovní večery a také za to, že přežili nekonečné množství telefonátů a zpráv, kterými jsme je bombardovali.
Yesmark se tedy rozrostl a rozrůstal se také počet našich klientů. Co nás ale těší nejvíce, je to, že se nám klienti vracejí. Přišli jsme s myšlenkou komplexní služby a ta se osvědčuje. Na správu sociálních sítí, což byl původní podnikatelský záměr (jak bláhové), se nabalovaly další služby a rok 2016 nám tedy ukázal cestu, kterou se vydat. Přinesl nám do portfolia služby, jako jsou:

  • grafické návrhy a kreativa
  • tisk všech propagačních materiálů
  • tvorba webových stránek
  • správu sociálních sítí a placenou reklamu
  • e-mail marketing
  • marketingové strategie a typy
  • školení a miniškolení

Vydali jsme se na dlouhou trať, ale tempo jsme si nastavili ideálně. Těšíme se tedy na další rok a na další události, které přinese. Víme, že ne vše bude ideální a nastanou i chvíle těžké, ale loňský rok nám ukázal, jak těmto překážkám vzdorovat a jak jít neustále kupředu.

Na konci minulého roku jsme si dali předsevzetí, která jsme se snažili splnit. Přiznáváme, vše se nepovedlo, ale hlavní podstatou bylo posunout naši agenturu zase o kus dopředu, což se nám bezesporu povedlo.

date-change-1927555_1280

A jaký bude ten letošní rok?

Do týmu jsme přivítali specialisty na grafiku a texty. Naše prezentace k vám a vaše prezentace k zákazníkovi bude tedy zase o něco živější a plná nápadů. Už nemusíme hledat externisty a kontrolovat každý jejich krok, už nemusíme urgovat každý den práci, která měla být hotová. Teď máme tyto lidi doma, můžeme vše řešit daleko rychleji a hlavně profesionálně.

PPC a SEO jsme se sice úplně nevyhýbali, ale byly projekty, které jsme museli odmítnout, protože jsme se necítili dost silní v kramflecích. Od března bude zase něco jinak. Jeden z nás projde 3 týdenním intenzivním školením právě na PPC, Sklik a SEO, kde bude moci spojit své dosavadní zkušenosti s novými vědomostmi a posunout nás o level výš tak, abychom vaše weby propagovali intenzivněji, jak pomocí reklamy, tak pomocí organického vyhledávání.

V roce 2016 jsme dokončili několik povedených webových stránek (mezi největší patří např. www.cervenohorskosedlo.eu) a v letošním roce tomu nebude jinak. K webovým stránkám nám od letoška přibyla možnost tvorby webových aplikací, které mohou vaše produkty nebo služby posunout zase blíže k zákazníkovi. Na poli internetu se letos odehrají velké věci a my budeme u toho.

Děkujeme

Všem zákazníkům, kteří s námi byli v roce 2016, děkujeme a děkujeme, že s námi zůstáváte i v roce 2017. Přejeme vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě. Vážíme si vaší důvěry.

Děkujeme Farmě Supíkovice, potažmo Selské pekárně i Selskému řeznictví, Skiareálu Červenohorské sedlo, firmám RD Komex, Kolimax, Zlatnictví Trličík, Autodoprava Šíbl, JVS, Fit:ko, Nikol Suché, firmě Logoservis, ST Studník, DrinkIt, Lahodným sýrům a dalším, kteří nám svěřili kousek svých firem.