29.7.2016

Školení marketingu na Facebooku a sociálních sítích

Dozvíte se spoustu přínosných informací o tom, jak budovat komunitu, kterou vaše produkty zajímají, jak pracovat s fanoušky tak, aby podpořili vaše podnikání. Celé školení je protkáno příklady z praxe. Ukážeme co dělat, jak to dělat a naopak čemu se vyvarovat, a když už se to stane, jak to řešit.

Pro majitele firem, ředitele, marketingové specialisty nebo pro drobné podnikatele a vás všechny, kterým není lhostejný marketing a reklama. Školení je vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří už se sociálními sítěmi mají nějaké zkušenosti, ale chtějí se zdokonalit a zviditelnit. Placenou reklamu budeme probírat pouze okrajově, ale o to více se zaměříme na kvalitu vaší prezentace na sociálních sítích.

Na našich školeních se každému věnujeme individuálně a příklady rozebíráme na konkrátních webových stránkách nebo stránkách konktrétních sociálních sítí. Máte-li důvěrná data nebo potřebujete-li školení v místě vaší kanceláře nebo v sídle firmy, jsme pro tyto případy nakloněni a školení rádi přijedeme uspořádat

OBSAH ŠKOLENÍ

Sociální sítě

Školení začínáme teorií o tom, co jsou to sociální sítě, jako mohou být vašemu podníkání prospěšné a proč. řekneme si také jaké jsou na sociálních sítích možné strategie jejich využívání nebo jaká přinášejí rizika.

Facebook

Blok věnovaný Facebooku je nejobsáhlejší z celého školení. Obsahuje do podrobna složený návod jak začít na této sociální sítí fungovat. Založení firemní stránky, jaké volit profilové a úvodní fotografie nebo jak nastavit správce, editora či komentátora stránek. V tomto bloku, stejně jako v celém školení uvidíte spoustu příkladu jak se na sociálních sítích prezentovat a naopak, jak za žádných okolností ne.

LinkedIn

V tomto bloku probereme, jak založit osobní nebo firemní profil, jaké jsou druhy firemních účtů na sociální síti LinkedIn a jaké informace na tuto síť umísťovat. Ukážeme vám také, jak na této sociální síti hledat zamestnance nebo jak inzerovat.

Twitter

Být na Twitteru nebo ne? Ukážeme si, co na Twitter psát a nebo jak na něm vyhledávat témata, která vás zajímají. Kdy se vám vyplatí aktivita na Twitteru a kdy nemá smysl na této síti fungovat.

Google+

Okrajově se dotkneme i sociální sítě Google+ a řekneme si, proč má smysl a proč ne. Vysvětlíme vám, jak ovlivňuje Google+ vaše pozice ve vyhledávačích.

Instagram

Jak využívat Instagram pro vaše podnikání? Ukážeme vám, jaké fotografie jsou na instagramu populární a jak by měli vypadat ty vaše. Povíme si, jak pracovat s hastagy a regramy.

Pinterest a další

Ukážeme vám další sociální sítě a jak s nimi pracovat. Kde hledat inspiraci, jak se na nich bavit nebo jaké sociální sítě mají potenciál pro vaše podnikání

„Nikdy předtím jsem s marketingem na sociálních sítích neměla zkušenosti. Jak spravovat firemní stránku jsem se dozvěděla až na školení. Pan školitel byl velmi vstřícný a dokázal vše popsat tak, jak jsem si představovala.“
„Vynikající byly příklady, díky kterým jsem názorně viděl, co dělat, a co ne.“
„Nejvíce se mi líbily příklady a také názorná ukázka založení a nastavení profilu firmy na Facebooku. Občerstvení bylo taky super.“
„Nikdy předtím jsem s firemními stránkami na Facebooku zkušenost neměla a školení mi velmi pomohlo.“
„Děkuji, bylo to velmi přínosné.“

CHCETE BÝT VIDĚT? POJĎTE NA NAŠE ŠKOLENÍ A MY VÁM POMŮŽEME

Školení marketingu na Facebooku a dalších sociálních sítích probíhá v Olomouci a v Jeseníku, je možné se však domluvit na školení přímo ve vaší firmě.

Telefon: +420 774 320 513

Email: info@yesmark.eu