31.7.2016

Snídaně s Yesmark

Unikátní série mini školení, která bude probíhat jednou za týden či dva. V 60 až 90 minutách Vám během snídaňového rautu poskytneme informace na jednotlivé témata ze světa marketingu, kterých máme v zásobě dost.

Díky „Snídani s Yesmark“ se dozvíte spousty zajímavých informace a rad ze světa marketingu. Další výhodou je, že se potkáte s úspěšnými lidmi a i od nich se můžete mnohé přiučit. Chceme Vám dopřát jednoduše ideální pracovní ráno v uvolněné atmosféře, s možností získat další dovednosti u šálku dobré kávy.

Rádi Vám ukážeme, jakým výborným marketingovým kanálem jsou sociální sítě, jak používat E-mail marketing, jak psát blog nebo proč je video dokonalý marketingový nástroj. V případě Vašeho zájmu jsme schopni si i připravit školení na Vámi požadované téma a také Vám ochotně odpovíme na Vaše dotazy k jednotlivým tématům.

TÉMATA SNÍDANÍ S YESMARK

Sociální sítě

Krátké seznámení se sociálními sítěmi jako je Facebook, Twitter nebo Instagram. Řekneme vám, na kterých sociálních sítích se vyplatí být, a které naopak můžete s čistým srdcem ignorovat. Ukážeme vám, jak vytvořit placenou reklamu nebo jak mají příspěvky vypadat.

E-mail marketing

Jeden z nejefektivnějších způsobů jak prodat a jak zaujmout zákazníka. Ukážeme vám, jak se e-mail marketing dělá, jak se tvoří e-maily a jak můžete vytvářet vlastní databázi zákazníků.

Tvorba videí a animací

Řekneme vám, proč jsou videa efektivním marketingovým kanálem a jak video správně natočit a proč mu věnovat velkou pozornost. Ukážeme vám ukázky videí, které jsou maximálně propracovaná a naopak, která svůj účel splnit nemohla.

Další témata

Kolik peněz vyhradit na marketing nebo proč a v jakých případech psát firemní blog. Jak napsat tiskovou zprávu nebo proč si nechat přeložit stránky rodilým mluvčím. Snídaně s Yesmark nabízí nekonečnou studnu možných témat a pokud vás bude některé obzvlášť zajímat, tak nám to řekněte a další týden budeme věnovat pozornost právě tomuto tématu.

UDĚLEJTE SI RÁNO PŘÍJEMNĚJŠÍ.

Snídaně s Yesmark probíhají v Jeseníku v nekuřáckém salonku restaurace Bowling Centrum Jeseník. 

Telefon: +420 774 320 513

Email: info@yesmark.eu