3.8.2016

Správa sociálních sítí

 Ukážeme vám výsledky vašich kampaní a porovnáme jejich účinnost. Na základě těchto výsledků navrhneme vhodná řešení. Také vám doporučíme, jak komunikovat s fanoušky a jak dosáhnout vašich cílů.

 

Všechny vaše příspěvky chystáme s dostatečným předstihem tak, aby bylo možné je upravit do nejlepší možné podoby. Prezentaci vaší firmy na sociálních sítích bereme do detailu, proto graficky upravujeme fotografie nebo vytváříme infografiky. Věnujeme maximální péči vzhledu vašich firemních stránek a profilů.

 Nachystáme strategii prezentace na sociálních sítích a nastavíme kampaně tak, aby vydělávaly. Vytvoříme plán, podle kterého budeme spravovat vaše sociální sítě. Díky tomu budou mít veškeré příspěvky na vaší firemní stránce maximální organický dosah. Pro jednorázové kampaně vytvoříme konkrétní strategický plán, aby vaše placená reklama byla co nejúspěšnější. 

PROČ MY?

Založíme firemní stránku

Kompletně založíme vaše firemní stránky na Facebooku, Instagramu, Twitteru nebo Google+, tak aby už od samého začátku mohly maximálně plnit svůj účel.

Vyrobíme grafiku

Vyrobíme grafiku pro vaše firemní stránky na sociálních sítích pro dokonalý první pohled a zaujetí. Obrázky, líbivé fotografie nebo videa mohou být tedy součástí vaší prezentace.

Vybudujeme povědomí o značce

Díky přítomnosti vaší firmy nebo značky na sociálních sítích pěstujeme dobré vztahy s vašimi zákazníky, díky čemuž zvyšujeme povědomí o vaší značce. Díky kvalitnímu obsahu budete jejich první volbou.

Zajistíme lepší dostupnost

Lidem se často nechce někam volat a zjišťovat informace. Sociální sítě nabízejí ideální možnost, jak se snadno mohou zeptat a jak rychle komunikovat s vaší firmou.

Zajistíme podporu

Díky sociální síti můžeme s velmi nízkými náklady vaše zákazníky popostrčit k nákupu, poradit jim nebo pomoct s výběrem.

Zabezpečíme kompletní správu

Zajistíme kompletní správu vašeho fremního profilu, díky čemuž se budete moc naplno věnovat věcem, které vám nejvíce vydělávají. Nebudete se sami zdržovat a sociální sítě budete mít na co nejlepší úrovni.

NĚKTERÉ ORGANICKÉ PŘÍSPĚVKY MOHOU VIDĚT MILIONY LIDÍ

Nechte sociální sítě na nás a věnujte se naplno svému podnikání. Neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: +420 774 320 513

Email: info@yesmark.eu