ZŠ a MŠ Písečná

Webové stránky byly navrženy s důrazem na přehlednost, moderní design a snadnou orientaci pro rodiče, žáky i pedagogy. Zajistili jsme responzivní design, který umožňuje pohodlné prohlížení na všech typech zařízení, a optimalizovali jsme stránky pro rychlý a plynulý chod. Navštivte zs-pisecna.cz a přesvědčte se o kvalitě našich webových řešení, která podporují efektivní komunikaci a informační tok v rámci školního prostředí.

Villa Regenhart

Villa Regenhart nabízí luxusní ubytování v historickém hotelu v Jeseníku. Pro tento elegantní objekt jsme vytvořili moderní a uživatelsky přívětivé webové stránky, které reflektují jeho unikátní atmosféru a poskytují kompletní informace o nabízených službách. Web zahrnuje intuitivní navigaci, která umožňuje rychlý přístup k rezervacím, detailům o pokojích, wellness nabídce a gastronomii. Stránky jsou optimalizovány pro mobilní zařízení, což zajišťuje pohodlné prohlížení na všech typech obrazovek. Důraz jsme kladli na vizuální prezentaci hotelu prostřednictvím kvalitních fotografií a elegantního designu, který podtrhuje luxus a historický šarm Villa Regenhart.

Jíří Jelínek

Webové stránky pro pana Jelínka byly navrženy s důrazem na moderní design a uživatelskou přívětivost, aby zákazníci snadno našli informace o nabízených produktech a službách. Implementovali jsme intuitivní navigaci, optimalizovali výkon a zajistili responzivní design pro bezproblémové zobrazení na všech zařízeních. Navštivte JJelinek.cz a přesvědčte se o kvalitě našich webových řešení, která podporují prodej a servis špičkových čtyřkolek a motorek.

Time of Beauty

Webové stránky byly navrženy s důrazem na eleganci, moderní design a uživatelskou přívětivost, aby zákazníci snadno našli informace o nabízených procedurách a službách. Implementovali jsme intuitivní navigaci, responzivní design pro optimální zobrazení na všech zařízeních a optimalizovali jsme výkon stránek.

Autodoprava Látal

Společnost Autodoprava Břetislav Látal zajišťuje bezpečnou přepravu zboží v rámci celé Evropy. Pro klienta jsme vytvořili web, který pokrývá jeho potřeby, videoprezentaci jeho služeb a vozového parku a v neposlední řadě jsme klientovi aktualizovali jeho logo.

Červenohorské sedlo

Pro Skiareál Červenohorské Sedlo a Hotel Červenohorské sedlo dlouhodobě připravujeme grafické, tiskové a propagační materiály. Klientovi jsme provedli aktualizaci loga a logomanuálu. Pro skiareál jsme vytvořili na míru systém online skipasu.

SEMACO

Pro společnost SEMACO, jsme vytvořili kompletní webové stránky. Dlouhodobě pro klienta zpracováváme grafické práce. 

Ados Trans

Tomuto autodopravci jsme vytvořili web na míru.

Autoškola Pecha

Pro provozovatele autoškoly jsme vytvořili prezentační web s kompletní grafikou.

Blue-s bar Jeseník

Pro klienta, který provozuje bar, jsme zpracovali webové stránky. Dlouhodobě pro Blue-s bar Jeseník zpracováváme tiskové materiály.

Derma studio Jeseník

Pro kosmetické studio jsme zpracovali prezentační stránky.

Elektro Zeta

Klient vlastní e-shop a kamenný obchod se zaměřením na svítidla DALEN, SOLIGHT a FENIX. Klient si u nás nechal vytvořit vytvořit nový e-shop a v nejbližších dnech bude naše pokračovat na sociálních sítích a v oblasti PPC.

https://foama.cz

Foama

Pro společnost Foama, která prodává olejová kamna, komínové systémy a to převážně pro český a slovenský trh, jsme vytvořili e-shop na míru, dle přání klienta.

Chalupy Rejhotice

Klient provozuje ubytovací zařízení. Klientovi jsme zpracovali webové stránky s rezervačním systémem a dlouhodobě s ním spolupracujeme v oblasti PPC.

Josenika

Klient provozuje zubní ordinaci v Jeseníku. Jedním z cílů bylo vytvoření webových stránek, kde stávající klienti získají informace o provozu ordinace. Druhým cílem stránky je akvizice nových klientů, které se dosahuje také pomocí PPC kampaní, které s klientem provozujeme.

KAMITIRO

Společnost KAMITIRO je logistická společnost se zaměřením převážně na Polsko. Pro klienta jsme vytvořili web, který pokrývá jeho potřeby v logistice, tedy kontaktní formuláře, informace o vozovém parku a sekci pro nábor nových zaměstnanců.

Konex

Společnost Konex se zabývá projekty se solární technikou na klíč. Klientovi jsme zpracovávali prezentační web.

Kotram

Pro firmu Kotram, která se zabývá prodejem kamen na olej a naftu, jsme vytvořili e-shop na míru, dle přání klienta.

Martin Romanov

Martin Romanov je realitním makléřem. Společně jsme vytvořili web, který prezentuje jeho práci vůči klientům, případně potenciálním kupujícím.

Milerski

Klientovi Milerski jsme zpracovali nový e-shop. V případě klientovi potřeby s ním spolupracujeme na PPC kampaních.

MIRO Real

Pro facility společnost MIRO Real jsme tvořili jednoduchý onepager s cílem informování potenciálního klienta o službách klienta a formuláři pro získání leadu. 

S klientem nárazově pracujeme na PPC v dobách, kdy hledá nové klienty.

NORDIEN SYSTEM

Klient je výrobcem příslušenství do kuchyně v gastronomii. Klientovi jsme zpracovali kompletní e-shop dle představ klienta

Penzion Aurum

Klietovi jsme zpracovali nový web s rezervačním systémem. S klientem i nadále spolupracujeme v marketingu na sociálních sítích a PPC.

Penzion Stodola

Klientovi jsme redesignovali webové stránky, které historicky fungovaly s rezervacemi pouze po mailu nebo přes telefon. Spolu s klientem jsme vybrali rezervační formulář, který mu nejvíce sedí a pomáhá ve správě rezervací malého penzionu. S klientem jsme optimalizovali také SEO a vytvořili PPC kampaně.